Droga macierzyństwa

Droga macierzyństwa

Start: 29.11.2020, godz.: 20:30

Kolejne spotkania:
06.12 godz.:20:30
13.12 godz.:20:30
20.12 godz.:20:30

Droga macierzyństwa
Wypełnij ją światłem! Adwentowe warsztaty internetowe dla mam.

Kluczem w macierzyństwie, nie jest to jak radzimy sobie z dziećmi, ale to jak radzimy sobie ze sobą.

warsztaty adwentowe

Dla kogo?

Jesteś mamą i czujesz się zmęczona, a czasem wyczerpana? W biegu codziennych spraw zapominasz o sobie? Może Twoje dzieci są już dorosłe i czujesz pustkę? A może po prostu masz ochotę być bliżej siebie?... Każdy powód jest dobry, aby zadbać o siebie i zaczerpnąć nowego ducha. Serdecznie zapraszamy Cię na specjalny cykl spotkań internetowych: „Droga macierzyństwa – wypełnij ją światłem! Adwentowe warsztaty dla mam”.

Znajdziesz tu przestrzeń, narzędzia i czas dla siebie. Zadbasz o swój rozwój, by móc kochać jeszcze bardziej tych, na których Ci zależy. Proponujemy Ci 4 spotkania po 1,5 h w kolejne cztery niedziele Adwentu.

Startujemy już 29 listopada. Spotkamy się na platformie internetowej Zoom o godz. 20.30. W programie konferencja, warsztaty i możliwość wzajemnej wymiany doświadczeń.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak będzie możliwość wsparcia finansowego naszego projektu dowolną kwotą.

Jak?

Źródłem inspiracji i siły będzie dla nas Słowo Boże, wsparciem – współczesna wiedza psychologiczna, zaś pomocą do rozmowy staną się specjalnie przygotowane ćwiczenia. Dzięki temu będziesz mogła:

Prowadząca:

Magda AdlerMagdalena Adler, psycholog i psychoterapeuta. Od ponad 15 lat wspiera małżonków, rodziców, dzieci, nauczycieli w budowaniu relacji opartych na wzajemnym szacunku, bliskości i empatii. Jest autorką warsztatów dla małżeństw – Wierni oraz dla narzeczonych Przed nami małżeństwo, a także prelegentką m.in. na rekolekcjach dla mam Radosne macierzyństwo.

Zapraszamy!

Wesprzyj nas:

Jeśli warsztat był dla ciebie cenny, lub po prostu chesz nam pomóc finansowo, możesz wesprzeć to dzieło klikając w jeden z poniższych linków:

Wpłata online (cegiełka):

20zł 50zł 100zł 150zł 250zł 500zł

 

lub wpłacając ofiarę na konto: 46 1750 0012 0000 0000 3367 0109
tytułem: Warsztaty Droga Macierzyństwa

Stowarzyszenie Rozwoju Rodziny Familiaris Consortio
ul. Gimnazjalna 24
41-940 Piekary Śląskie

Członkom Stowarzyszenie Rozwoju Rodziny „Familiaris Consortio” przyświeca misja wsparcia rodzin w ich rozwoju i budowaniu relacji pomiędzy jej członkami oraz z otaczającym ją światem. Warsztaty i wyjazdy integracyjne są miejscem gdzie odkrywamy wartości, które drzemią w rodzinie. Ogólnopolski projekt NIEZŁOMNY24 (www.niezlomny24.pl) jest sztandarowym dziełem Stowarzyszenia „Ekstremalny Męski Weekend” „Niezłomny Ojciec”, równocześnie Stowarzyszenie realizuje webinary i warsztaty dla całych rodzin, mam i ojców: „Mój skarb”, „Adwentowe wyzwanie. (NIE)ZŁOMNY KRÓL”, „Droga macierzyństwa – wypełnij ją światłem. Adwentowe warsztaty internetowe dla mam”.

Jeśli Tobie również zależy na rodzinie i na dobrych w niej relacjach prosimy wspomóż nasze działania finasowo, za co z góry Tobie dzikujemy w imieniu własnym i ojców, matek i dzieci którzy będą korzystali w przyszłości z naszych warsztatów, wyjazdów i rekolekcji. Niech dobry Pan Tobie i Twojej rodzinie Blogosławi!!!

Masz pytania?

Napisz na adres: warsztaty@uslyszecslowo.pl

Organizatorzy:

organizatorzy