(NIE)ZŁOMNY KRÓL

ADWENTOWE WYZWANIE
(NIE)ZŁOMNY KRÓL

Start: 07.12.2020, godz. 20:00

Kolejne spotkania:
14.12 godz. 20:00
21.12 godz. 20:00
04.01 godz. 20:00

(NIE)ZŁOMNY KRÓL
„Najważniejsze zwycięstwa rodzą się w sercu!!!”

Złomny?, a może Niezłomny? Król? …oto jest pytanie…

warsztaty adwentowe

Dla kogo?

Na te i wiele innych pytań będziemy starali się odpowiedzieć przez cztery męskie poniedziałkowe wieczory. Gdy nie boisz się trudnych pytań, wielkich wyzwań i gotowy jesteś na zwycięstwa, które kosztują, to ten czas jest dla ciebie.

Natomiast, kiedy wolisz nie zadawać pytań, bo Cię przerażają, wyzwania demotywują, a zwycięstwa choć ich pragniesz w ostatnim czasie nie są Twoją domeną, to ten czas, który proponujemy Ci w męskim gronie przez cztery kolejne wieczory tym bardziej jest dla Ciebie PRZYJACIELU!!! Zapisz się niezwłocznie!!!

Znajdziesz tu przestrzeń, narzędzia i czas dla siebie. Zadbasz o swój rozwój, by móc kochać jeszcze bardziej tych, na których Ci zależy. Proponujemy Ci 4 spotkania po 2h w cztery poniedziałki.

Startujemy już 7 grudnia. Spotkamy się na platformie internetowej Zoom o godz. 20.00. W programie konferencja, warsztaty i możliwość wzajemnej wymiany doświadczeń.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak będzie możliwość wsparcia finansowego naszego projektu dowolną kwotą.

Pytasz, dlaczego? bo...

„Najważniejsze zwycięstwa rodzą się w sercu !!!”

Zapraszamy Cię na: czas spotkania online, czas słuchania i bycia słuchanym, czas dzielenia się tym co daje radość i sprawia trudność oraz czas odkrywania na nowo wyzwań, które przed nami stawia świat i codzienność.

Krótko i na temat:

Spotkamy się: 7, 14 i 21 grudnia 2020 oraz 4 stycznia 2021

Godzina: 20:00

Forma: konferencja (30-40 min.) + spotkania w grupach

Sposób: przestrzeń wirtualna (Zoom)

Wyzwania: będą

Niespodzianki: będą

Kobiety: nie :(

Prowadzący: DUCH ŚWIĘTY (na pewno będzie) i kilku Jego pomagierów (w tym jeden Ksiądz i dwóch facetów po przejściach - niekoniecznie trudnych lecz żonatych)

Prowadzący:

Ks. Bogdan Kania – Moderator ds. Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Katowickiej, Rektor kaplicy św. Barbary w Centrum Handlowym „Silesia City Center”, Prezes Katolickiej Fundacji „Młodzi dla młodych”, Duszpasterz Wspólnoty Przymierza Rodzin Mamre Archidiecezji Katowickiej, Duszpasterz Szkoły Nowej Ewangelizacji Chrystusa Króla w Katowicach, rekolekcjonista.

Zapraszamy!

Zapisz się:

Wesprzyj nas:

Członkom Stowarzyszenie Rozwoju Rodziny „Familiaris Consortio” przyświeca misja wsparcia rodzin w ich rozwoju i budowaniu relacji pomiędzy jej członkami oraz z otaczającym ją światem. Warsztaty i wyjazdy integracyjne są miejscem gdzie odkrywamy wartości, które drzemią w rodzinie. Ogólnopolski projekt NIEZŁOMNY24 (www.niezlomny24.pl) jest sztandarowym dziełem Stowarzyszenia „Ekstremalny Męski Weekend” „Niezłomny Ojciec”, równocześnie Stowarzyszenie realizuje webinary i warsztaty dla całych rodzin, mam i ojców: „Mój skarb”, „Adwentowe wyzwanie. (NIE)ZŁOMNY KRÓL”, „Droga macierzyństwa – wypełnij ją światłem. Adwentowe warsztaty internetowe dla mam”.

Jeśli Tobie również zależy na rodzinie i na dobrych w niej relacjach prosimy wspomóż nasze działania finasowo, za co z góry Tobie dzikujemy w imieniu własnym i ojców, matek i dzieci którzy będą korzystali w przyszłości z naszych warsztatów, wyjazdów i rekolekcji. Niech dobry Pan Tobie i Twojej rodzinie Blogosławi!!!

Jeśli warsztat był dla ciebie cenny, lub po prostu chesz nam pomóc finansowo, możesz wesprzeć to dzieło klikając w jeden z poniższych linków:
cegiełka - płatnośc online:

20zł 50zł 100zł 150zł 250zł 500zł

lub wpłacając ofiarę na konto:
46 1750 0012 0000 0000 3367 0109
tytułem: Warsztaty Niezłomny Król

Stowarzyszenie Rozwoju Rodziny Familiaris Consortio
ul. Gimnazjalna 24
41-940 Piekary Śląskie

Problem z formularzem zapisów? Masz pytania?

Napisz na adres: warsztaty@uslyszecslowo.pl

Organizatorzy:

organizatorzy